adidas nmd racer hot pink cq2442 release info adidas nmd racer cq2442 cq2032 release date adidas nmd racer solar pink cq2442 adidas nmd racer colorways release date adidas nmd racer primeknit colorways release dates adidas nmd racer core black solar pink adidas nmd racer solar pink release date adidas nmd racer solar pink adidas nmd racer hot pink cq2442 release info adidas nmd racer cq2442 cq2032 release date adidas nmd racer solar pink cq2442 adidas nmd racer colorways release date adidas nmd racer primeknit colorways release dates adidas nmd r1 linen camo releasing soon adidas nmd r1 primeknit linen khaki releases may adidas nmd r1 stlt linen cq2030 release date adidas nmd r1 primeknit stlt solar pink lifestyle look adidas nmd r1 primeknit stlt solar pink release date adidas nmd r1 primeknit stlt solar pink adidas nmd r1 primeknit stlt solar pink release date

(ВИДЕО) СДСМ одлучи, нема предвремени избори


Оригинален напис: Македонија – А1он на 12-02-2019.

Извршниот одбор на СДСМ вечерва на седница одлучи да не прифати предвремени парламентарни избори. Како што беше соопштено по состанокот, владејачката партија смета дека во моментов приоритет е да се спроведат реформите на патот кон ЕУ. „СДСМ презема одговорност пред…

0.0000000000000

Русија се зацврстува на Црното море


Оригинален напис: okno.mk/statii на 12-02-2019.

Од анексијата на Крим во 2004 година, Русија ја зајакнува својата воена контрола над Црното море. повеќе…

0.0000000000000

Русија се зацврстува на Црното море


Оригинален напис: okno.mk/statii на 12-02-2019.

Од анексијата на Крим во 2004 година, Русија ја зајакнува својата воена контрола над Црното море. повеќе…

0.0000000000000

0.0000000000000

0.0000000000000

Партиските вработувања не можат да се оправдаат


Оригинален напис: okno.mk/statii на 12-02-2019.

Недоследна е изјавата на министерот Дамјан Манчевски со која се обиде да ги оправда партиските вработувања. За него „два-три случаи на вработување во администрацијата“, не значат непотизам. повеќе…

0.0000000000000

Партиските вработувања не можат да се оправдаат


Оригинален напис: okno.mk/statii на 12-02-2019.

Недоследна е изјавата на министерот Дамјан Манчевски со која се обиде да ги оправда партиските вработувања. За него „два-три случаи на вработување во администрацијата“, не значат непотизам. повеќе…

0.0000000000000

Мицкоски: Заев и СДСМ избегаа од избори


Оригинален напис: Македонија – А1он на 12-02-2019.

Зоран Заев и СДСМ избегаа од избори, ама од волјата на народот нема, напиша лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот профил на социјалната мрежа „Фејсбук“. „СДСМ е во страв и хаос. Многу брзо ќе се соочат со вистината на…

0.0000000000000

Мицкоски: Колку и да бегаш Заев ќе те победам на парламентарни избори, ќе ја вратиме честитоста на нашата земја


Оригинален напис: Фокус на 12-02-2019.

По неофицијалната информација дека СДСМ нема да прифати предвремени парламентарни избори, со своја рекација на Фејсбук излезе претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски. -Зоран Заев и СДСМ избегаа од избори, ама од волјата на народот нема! СДСМ е во страв и…

0.0000000000000

СДСМ одлучи да не оди на предвремени парламентарни избори


Оригинален напис: Фокус на 12-02-2019.

Извршниот одбор на СДСМ на вечерашната седница одлучил да не прифати предвремени парламентарни избори заедно со претседателските. Претходно, пред почетрокот на седницата премиерот Зоран Заев изјави дека не е добро време за избори. -Направивме анализи и истражувања, разговаравме со меѓународните…

0.0000000000000
adidas yeezy boost 350 v2 black red 2017 more images adidas yeezy boost 350 v2 blackwhite releases tomorrow how to get adidas yeezy boost 350 pirate black online adidas yeezy boost 350 v2 black white release reminder adidas yeezy 350 boost moonrock release date adidas yeezy boost 350 moonrock nike air max 95 light taupe adidas yeezy boost 350 pirate black restock new images of the adidas yeezy boost 350 moonrock are here adidas yeezy boost 350 moonrock yeezy boost 350 adidas yeezy 350 boost v2 turtle dove toddler yeezy boosts come turtle dove pirate black check adidas yeezy boost 350 turtle dove football cleats store list for adidas yeezy boost 350 tan white adidas yeezy 350 boost adidas yeezy 350 boost low yeezy boost 350 pirate black release details yeezy boost 350 v2 black white adidas yeezy 350 boost turtle dove re release restock