Непознат маж пронајден починат во бараките на Министерство за здравство


Оригинален напис: Meta.mk на 14-03-2017.

Tetovo-policija.jpg

Во бараките на Министерството за здравство, веднаш до Средното медицинско училиште „Панче Караѓозов“, вчера било пронајдено мртво тело на непознат маж.

Како што соопшти МВР, по наредба на јавен обвинител телото е предадено на обдукција.


0.0000000000000